Coördinatoren projectgroepen

Vogelwerkgroep Berkelland voert verschillende projecten uit. Leden van de vogelwerkgroep maken deel uit van een of meerdere projectgroepen. Elke projectgroep heeft een coördinator. Deze zorgt ervoor dat men contact houdt met elkaar, belegt bijeenkomsten en zorgt dat er verslag wordt gedaan.

Projectgroep Coördinator Deelnemers
 
 
 
Grote Gele Kwikstaart
 
Hans Grooters
 
Willy Smeenk; Rob Papendorp; Wilgert ter Beek; Kees van Rijn; Annie Koldeweij; Marina : Lubbert Baarssen; Hans Willigenburg.
 
Herfsttrektelling
 
Willy Smeenk

Annelies Heykamp; Tim Oortwijn; Wim Saaltink, Annie Koldeweij, Marina 
 
Informatie en verkoop Gerrie Slütter – Peterkamp Cees van Beinum; Henny Waanders; Annie Koldeweij
Inventarisaties en telwerk
 
 
 

Atlasblokken:
atlasblokken 34-34 Luuk de Haan  Willy Smeenk, Marina  
atlasblokken 34-35 Willy Smeenk  Luuk de Haan, Marina 
atlasblokken 34-36 Marina, Luuk de Haan, Willy Smeenk
atlasblok 34-44 Henk Leever
atlasblok34-46 en 34-56 Cees van Beinum 
atlasblokken 34-42, 43-43 en 34-53: Ad Postma
atlasblok 34-55 Bas Voerman 

Bosuilen inventarisatie:
Eibergen: Cees van Beinum (coördinator),
Alex Visser (Beltrum)

Broedmonitoringprojecten:
Needse Achterveld: Jan Breukers (coördinator ); Bert Breukers;Sonja en Hans Grooters;Kees van Rijn;Berend Jager, Willy Smeenk

Kerkloo: Alex Visser (coördinator)Willy Smeenk,Rob Papendorp; Cees van Beinum, Harry Kemna.

Zwolse Leemputten: Willy Smeenk (coördinator)Alex Visser, Rob Papendorp, Harry Kemna, Annie Koldeweij; Johan Slütter; Cees v. Beinum, Luuk de Haan

Leerrinkbeek: Henk Lammers

Olden Eibergen: Henk Leever

Hooneschbos: Willy Smeenk (coördinator)

Haarloseveld en Wolink (BMP-B): Henk Leever (coördinator), Hans Willigenburg

't Sikkeler- Bertie Klein Elhorst

Eurobirdwatch
Havelandweg:   Willy Smeenk (coördinator) Rob Papendorp, Cees van Beinum,Jan Borckink,Co Dooms ,Luuk de Haan,Annie Koldeweij, Rob Papendorp, Paul, Ad Postma, Johan Slütter,Wim Saaltink,Marina ,Alex Visser

Herfsttrektelling:
Havelandweg:Willy Smeenk (coördinator) Cees van Beinum,Co Dooms ,Luuk de Haan, Annie Koldeweij, Rob Papendorp , Wim Saaltink,Marina 

Midwintertelling

Berkel van Beekvliet tot Needse weg:  Anke Steg,Anneke Hekkelman
Berkel stuw Vrugteweg tot Kulsdom 't Goor: Frans Rinders
Bolksbeek tot Gelselaar: Hannie Alink,
Henie en Hannie Alink, Kees v. Rijn
Elsbeek tot zandvang Diepenheim: Hannie Alink, 
Hennie Alink, Kees v. Rijn
Elsmansgoot Koningsbeek tot kanaal: Hannie Alink,
 Hennie Alink, Kees v. Rijn
Hambroekplassen; Co Dooms
Kulsdom 't Goor : Frans Rinders
Leerinkbeek vanaf Beekvliet tot Haarlo
Leemputten Henk Lammers, Annemiek Leusink, Erik Bergsma
Hambroekplas  Frans Mulder
Schipbeek van Rietmolen tot kanaal Markelo:Hannie Alink, Hennie Alink, Kees v. Rijn
Ramsbeek: Cees van Beinum(coördinator )
Berkel vanaf de Duitse grens tot de Loobrug en Oldenkoste Plassen: Rob Papendorp en Wilgert ter Beek
Berkel vanaf de Loobrug tot de stuw bij de waterzuivering in Haarlo 
Rob Papendorp, Willie Smeenk
Zuid Rekkense afwatering: Cees van Beinum
Ballastput en Camping De Fontein:Jan Borckink
Slinge vanaf Zwolle tot Ruurlose weg houtzagerij Kolkman: Alex Visser (coördinator) Willy Smeenk, Harry Stegers, Annie Koldeweij

Slinge vanaf houtzagerij Kolkman tot aan waterdijk 
Nieuwenhuis:Alex Visser (coördinator) Willy Smeenk, Harry Stegers, Annie Koldeweij

 

MUS-telling
Borculo: Ad Postma 
Rietmolen: Irene Molenveld
Eibergen oost: Henny Waanders
Neede: Luuk de Haan

PTT-telling
Groenlo en omstreken: Alex Visser (coördinator), Willy Smeenk, Harrie Stegers
Rietmolen Noord: Marina
Borculo en omgeving: Ad Postma
Spilbroek en Kisveld: Hannie Alink, Hennie Alink, Kees v. Rijn
Neede: Luuk de Haan 
Noordijk/Rietmolen:Irene Molenveld
Oost Eibergen: Rob Papendorp Wilgert ter Beek't Wolink: Rob Papendorp Harry Kemna

Reigerkolonie
Schuurmansweg, Beltrum          Alex Visser
t Vlear, Neede  Willie Smeenk
Oude Nettelhorsterweg Anke Steg
Haarloseweg, Haarlo     Henk Lever
't Sikkeler Bertie Klein Elhorst

Roekenkolonies
Oude kerkhof, Haaksbergseweg, Neede            Hans Groot Landeweer en Benno Stortelder
Spilbroek, Ter Wheemepark, Neede     Hans Groot Landeweer en Benno Stortelder
G.L. Rutgersweg, Neede             Hans Groot Landeweer en Benno Stortelder
Winterswijkseweg, Eibergen     Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)
Vrijersmaat, Eibergen   Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)
Oude spoorbaan, Eibergen        Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)
Startmansweg, Beltrum, Avest Alex V. / Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)
Deventerkunstweg / Buitinksweg, Beltrum, Avest         Alex V. / Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)
Gracht Halve Maan, Groenlo     Jos K. / Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)
Buitenschans, Groenlo                 Jos K. / Cees van Beinum (Eibergen, Rekken, Groenlo en Beltrum)

Slaapplaatstellingen
Hambroekplas: Grote Zilverreiger en Aalscholver Ad Postma
Zwolse Leemputten: Willy Smeenk
Ramsbeek Eibergen Rob Papendorp

Watervogeltelling:
Berkel vanaf de Duitse grens tot de Loobrug: Rob Papendorp en Wilgert ter Beek
Berkel vanaf de Loobrug tot de stuw bij de waterzuivering in Haarlo Rob Papendorp (coördinator ) en Willie Smeenk
Berkel; Stokkersbrug / stuw Haarlo        Rob Papendorp / Willie Smeenk     
Oldekotse plassen, Rekken        Rob Papendorp                      Ramsbeek          Cees van Beinum / Gerrit Keuper   
Gat van Vruggink, Camping de Fontein Jan Borckink               
Ballastput Eibergen Jan Borckink                    Slinge Groenlo/Zwolle (MWT)  Alex Visser en Willie Smeenk, Annie Koldeweij, Harrie Stegers   

Slinge Nieuwenhuis/Groenlo (MWT)    Alex Visser en Willie Smeenk, Annie Koldeweij, Harrie Stegers   
Afwatering Rekken-Zuid             Cees van Beinum / Gerrit Keuper

Bolksbeek vanaf de stuw tot brug Aaftinksweg         Hennie & Hannie Alink, Kees van Rijn
Elsmansgoot  Hennie & Hannie Alink, Kees van Rijn
Koningsbeek Hennie & Hannie Alink, Kees van Rijn
Schipbeek Hennie & Hannie Alink, Kees van Rijn
Buursebeek Hennie & Hannie Alink, Kees van Rijn


Slinge Borculo Ruurloseweg - Waterdijk              Gerard Bouwman
Hambroek  Ad Postma
Overbiel, Berkel   Ad Postma

                                                   
 

Jeugd Marina Henk Leever, Marjon Hoen
 Nestkasten

John Smith
 

Annelies Heykamp, Anke Steg, Wim Saaltink, Marga van Uem, Louis ter Brake, Hannie Alink, Harrie Tenhagen, Gerard ten Brinke, Gerrit Huurneman, Jan Ordelmans, Robert ter Haar, Bennie ter Haar, Jan Blaauw; Aaldert van Weelden
 
Patrijs Henk Leever Cees van Beinum, Jan Borckink,Gerrit Stomps
Plannen en verzorgen excursies
 
 Gerrie Slütter Marina; Willy Smeenk
Roofvogels
 
Cees van Beinum
 
Henk Lammers; Henk Leever;  Willy Smeenk; Raoul Kluivers 
Hemmy Weekhout; Peter van Markensteijn; Marijke Gossink, Annemiek Leussink
 
IJsvogel- en Oeverzwaluwwanden  
 
Alex Visser
 
Cees van Beinum; Henk Lammers; Geert Heetebrij; Wilgert ter Beek;
Rob Papendorp; Luuk de Haan; Bas Voerman; Willy Smeenk, Wietze Middelhuis

Redactieraad
 

 Marjon Hoen
Jos Korenromp;Marjon Hoen; Cees van Beinum
 
Revalidatie en doodsoorzakenonderzoek vacant  
Scholing en educatie
 
  Rob Papendorp; Cees van Beinum; Jaap de Jong; Ad Postma; Geert Heetebrij; Co Dooms; Ben ter Braak
 
Slechtvalk
 
Hemmy Weekhout
 
 
Terreinbeheer, inrichting en toezicht
 
  Bas Voerman; Hans Grooters;  Jan Borckink; Heidi Duitscher
 
Uilen Borculo
 
Peter te Morsche
 
Erwin Weisveld
 
Uilen Geesteren/Gelselaar Roel Toussaint  John Smith
Uilen Eibergen/Beltrum/Rekken/Groenlo
 
Henk Lammers
 
AlexVisser, Erik Bergsma, Herman Nijkamp, Harry Stegers, Wieke Beunk, Hans Willigenburg,  Cees van Beinum; Harry Kemna, Wietze Middelhuis
 
Uilen Neede
 
Kees van Rijn
 
Anton Meenink; Hemmy Weekhout; Hans Grooters,  Benno Stortelder, Frans Wieleman, Harry Overbeek; Henny Floors, Hennie Alink, Hendrie Floors
Uilen Ruurlo
 

Joost Bus

 

Annemiek Leussink; Gerrit Reerink; Hans Kamperman; Chris Hogendoorn; Marc Kolkman, Saskia Meijer, Anneke Postma, Dick Brinkhuis, Jan Hissink,
 
 
Terugmelding uilen en torenvalken

John Smit

 
Websitebeheer
 
 Sonja Grooters   
Weidevogels
 
Gerrit Stomps
 
Roland Wantia; Jan Borckink; Luuk de Haan; Jan Breukers; Bert Breukers; Karin Bosch
Cees van Beinum; Hans Willigenburg; Anton Donderwinkel; Harry Kemna; Gerard Bouwman; Frans Mulder; 
Dirk Havikhorst
 
Wintervoedering   Frans Rinders; Roel Toussaint; Marga van Uem; Marijke Gossink; Peter van Markensteijn
 
Zwaluwen
 
Henny Waanders
 

Annelies Heykamp (coördinator Borculo)Frans Rinders; Frans Mulder; Bram Elzelaar; Gerard Bouwman; ,
Co Dooms (coördinator Ruurlo);Sjef Taken;Peter van Markensteijn  
Luuk de Haan (coördinator Neede);Mans Koster; Wim Raaben; Jan Mengerink; Hans Grooters;Hannie Alink
Henny Waanders (coördinator Eibergen)Alex Visser;Johan Slutter; dhr. ten Have; ; Marga van Uem; Gerrit Keuper;